Regulamin zakupów

Przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu internetowego. Klienci są zobowiązani zapoznać się z treścią Regulaminu.

Sklep internetowy działający pod adresem www.sklep.etiq.pl prowadzony przez firmę ICG, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, adres miejsca wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul.Chopina 46 Płock 09-402, NIP:774-191-26-89, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@icg-group.pl

Dostawa
Zamówienie zostanie wysyłane po opłaceniu przez Państwa pełnej ceny za produkty wraz z kosztem dostawy. Zamówienia realizowane są na terenie Polski.
Termin dostawy podawany w dniach dotyczy dni roboczych – od poniedziałku do piątku włącznie – z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Koszty dostawy
Koszty dostawy dostępne są na stronie www.sklep.etiq.pl. Ceny produktów są cenami brutto, co oznacza, że zawierają podatek VAT obowiązujący z chwilą dokonania transakcji. Produkty w zamówieniu są własnością naszej firmy do czasu zapłaty pełnej ceny sprzedaży.

Warunki płatności
Proponujemy Państwu następujące formy płatności:
płatność DotPay, przelew bankowy, płatność przy odbiorze w przypadku odbioru osobistego w miejscach wskazanych przez sprzedającego na stronie internetowej. Wszelkie koszty transakcji finansowych są po Państwa stronie.

Odstąpienie od umowy sprzedaży
Zgodnie z prawem w Polsce, na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny mają Państwo 14 dni od momentu wydania towaru. W celu odstąpienia od umowy prosimy o wysłanie jednoznacznego oświadczenia do firmy ICG, ul. Chopina 46 Płock, 09-402, bądź drogą mailową: sklep@icg-group.pl. W przypadku odstąpienia od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powiadomienia o odstąpieniu od umowy, zwrócić wszystkie otrzymane od Państwa płatności, włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych, które ewentualnie wynikną w związku z wyborem przez Państwa innego sposobu dostawy niż najtańszy zwykły oferowany przez nas sposób dostawy). W terminie 14 dni od nadesłania oświadczenia odstąpienia od umowy mają Państwo obowiązek odesłania towaru, o którym mowa w oświadczeniu na własny koszt.
Firma ICG może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Państwa do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Zwrot płatności następuje tym samym kanałem transakcji, który użyli Państwo do realizacji płatności za zamówienie, chyba, że w sposób jednoznaczny ustalimy z Państwem inny kanał zwrotu.
Odsyłana książka powinna być w idealnym stanie i  zabezpieczona przed zniszczeniem i dobrze zapakowana, oraz zawierać paragon albo inny rodzaj dowodu zakupu. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

PŁATNOŚCI
Płatności przelewem bankowym
Dane do przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Aby ułatwić nam procedurę, w tytule prosimy wpisać numer zamówienia. Na przelew czekamy 3 dni robocze. Wraz z zaksięgowaniem przelewu na naszym koncie, otrzymasz powiadomienie mailem, kiedy przesyłka będzie gotowa do wysłania.
Nazwa: ICG
Numer rachunku bankowego:   38 1090 1333 0000 0001 4127 5588 Santander Bank
Tytuł: książka

Istnieje również możliwość zapłacenia za pośrednictwem DOTPAY